Dzień dobry poniedziałku! #7

Dzieeeeeeeń doobreeeerek! Jest poniedziałek – mam nadzieję, że u Was także jest tak pięknie wiosenny jak u mnie. Jeśli jednak słońce robi Wam psikusa i chowa się za chmurami to nie martwcie się – niedługo na pewno i do Was przyjdzie prawdziwa wiosna, a dzisiejszy dzień możecie umilić sobie przecież innymi fajnymi rzeczami. Mam kilka takich – niech zrobią Wam dzień, tak jak zrobiły go mi jakiś czas temu.

Ukulele, przyjaciele i radości wiele!
Ta piosenka porwała mnie totalnie, a ta wersja zachwyciła milion razy bardziej, niż oryginał.

„Życie jest za krótkie, by nie wylizać miski.”
A powyższe zdanie, choć też krótkie, urzekło mnie chwila moment. A to był tylko tytuł. Potem kliknęłam w link i wiedziałam, że mam przed sobą kilkadziesiąt zdań z którymi z pewnością się zgodzę. I nie myliłam się. Jeśli chcecie zobaczyć, jak pięknie Tekstualna porównała „życie do garnka, w którym przed chwilą mieszało się składniki na murzynka z aromatem migdałowym” to chodźcie, a nie pożałujecie!

Być KIMŚ czy być tym, tym, tym i tamtym?
Zawsze się zastanawiałam, czy to nie dziwne, że interesuje mnie aż tyle różnych i na pierwszy rzut oka niepowiązanych ze sobą rzeczy. W dzieciństwie nie potrafiłam się ograniczyć do jednego wymarzonego zawodu, a teraz, w dorosłym życiu, wciąż mi to nie przeszło i nie mogę sobie wyobrazić samej siebie w jednej dziedzinie. Chciałabym tyle spróbować, tyle przeżyć! A że przypadki chodzą po ludziach – w moje zakamarki Internetu zapukał ostatnio post Jacka Kłosińskiego w takim klimacie. A że jestem pewna, że nie tylko ja miałam w życiu takie rozterki to Wam go podrzucam.

Czy jesteś ciekawy świata?

Pandy się bawią!
Czas zjechać ze zjeżdżalni zwanej poniedziałkiem – niech zjazd będzie pełen radości, a lądowanie bezbolesne!

Dobrego dnia!
Karolina

Dziel się pozytywną energią!
EMAIL
Facebook
Facebook
Google+
http://realizuj.eu/2017/03/27/dzien-dobry-poniedzialku-7/
Twitter
Visit Us
PINTEREST
LinkedIn