Dzień dobry poniedziałku! #4

Poniedziałek powoli dobiega końca, ale jak to mawiają: nie chwal dnia przed zachodem słońca! A raczej przed pójściem spać. A skoro chwalić jeszcze nie powinnam, to spisywać na straty też! Dla każdego kto miał więc gorszy początek tygodnia – na tacy podano garść linków, które sprawią, że gdy już wejdziecie pod ciepłą kołderkę za kilka godzin wasze samopoczucie będzie chociaż ciut ciut lepsze! Chodźcie więc!

„Chcemy brać co los nam daje wciąż nie rezygnując z marzeń!”
Ta piosenka dodaje mi tyle energii! Dzięki Accantus!


Hopsa hop! i poniedziałek staje się lepszy.
Wejdźmy w ten tydzień tak skocznym krokiem jak ten kangur!


Tej jesieni będę małą pandą.

Ta pora roku kojarzy mi się przede wszystkim z czymś ciepłym – kocykiem, herbatką, skarpetkami. Warto czasem urozmaicić sobie te jesienne dni i wieczory, a w szczególności te spędzone w domu i zaopatrzyć się w coś ekstra – na przykład cieplutki kostium pandy lub jednorożca. Nieczęsto pojawiają się w sieciówkach, a jak już są to dosyć cienkie, także warto poszukać czegoś fajniejszego. Polecam poszperać w second handach, bo nieraz zdarzają się tam takie perełki, a dla mniej wytrwałych zostają Internety. Poniżej przedstawiam wybrane modele z jednego sklepu internetowego – po „wymacaniu”, które miałam okazje przeprowadzić wydawały się całkiem w porządku. Poza tym – czyż nie są najsłodsze na świecie?

szary kot | królik | dinozarł | panda

„Życie liczone liczbą uśmiechów ludzi w okół musi być zresztą o wiele przyjemniejsze, niż życie liczone liczbą publikacji, prelekcji i obserwatorów na Facebooku.”
Czyli Amanda z hakierka.pl o sztuce bycia chujową. Lubię sobie co jakiś czas przypominać ten tekst i uświadamiać sobie, że w sumie to bycie przeciętnym też jest fajne. Zresztą przekonajcie się sami.

Chompoo Baritone

Trening kreatywności 
Paulina z bloga One Little Smile stworzyła coś, co baaardzo przypadło mi do gustu – piętnastodniowy kurs kreatywności. Każdego dnia wrzuca na facebooka i bloga grafikę na której widnieje z pozoru proste zadanie, które ma pobudzić nasze myślenie. Trafiła w punkt, bo ostatnio własnie tego mi trzeba – w końcu jesień i początek roku akademickiego robią swoje. Jeśli też potrzeba wam czegoś kreatywnego i fajnego to koniecznie zajrzyjcie tutaj i wszystkiego się dowiecie.

trening-kreatywnosci-zadanie-1


A na koniec jesienny Kubuś Puchatek!

I nie pozostaje mi już nic innego jak życzyć Wam miłego, jesiennego tygodnia!
Karolina

 

Dziel się pozytywną energią!
EMAIL
Facebook
Facebook
Google+
http://realizuj.eu/2016/10/17/dzien-dobry-poniedzialku-4/
Twitter
Visit Us
PINTEREST
LinkedIn