Panie pogodynek, gdzie ta ciepła jesień?

Długi koc udający szalik i ciepła czapka zakrywająca połowę mojej twarzy to teraz moja codzienna, poranna stylówka. A pamiętam gdy jeszcze na wakacyjnych programach śniadaniowych pan pogodynek przekonywał mnie, że tej jesieni zapomnę o puchatych kurtkach i kolorowych rękawiczkach, że moje zaoszczędzone miliony wydam na ciepłe buty dopiero w grudniu, że pierwsze dni jesieni będą sprzyjać romantycznym spacerkom z moim jeżem i wylegiwaniu się w nie takich ostatnich promieniach uśmiechniętego słońca. Halo halo, panie pogodynek, gdzie te jesienne upały?

Jesień to chytra pora roku. Raz jest tak ciepło, że ludzie swoim ubiorem udają, że w ogóle jest jeszcze lato i sto stopni na zewnątrz. Innym razem tak zimno, że mamy ubierają swoje małe pociechy „na misia” – w puchową kurteczkę, szalik i rękawiczki, coby przeziębienie nikogo w tym roku nie zaskoczyło. A jeśli już jest tak zimno, to nie na tyle, aby kaloryfery zaczęły grzać, a kominki magicznie się rozpalać. Pozostaje dużo gorącej herbatki i mięciutkie kocyki. Jesień to też czas gdy wszyscy nagle znajdują swoje drugie połówki, miłość czuć w powietrzu! W końcu jest zimno i każdy szuka ciepła. Nie wiem jak Wy, ale ja swoje już znalazłam. W gorącej czekoladzie.

A i nie można zapomnieć, że złota polska jesień cechuje się także pięknymi widoczkami. Wszystkie posiadaczki czegokolwiek co robi zdjęcia wybierają się wtedy na super profesjonalne sesje zdjęciowe na tle spadających z drzewa liści. A że jesień już sama z siebie ma być piękna i złota to przeróbka zdjęć jest prawie niepotrzebna! No może tylko retusz błotka tu i ówdzie, poprawa kolorków na bardziej intensywne, kolorowe i pomarańczowe i mamy już swoją cudowną jesienną fotografię, idealną na instagram! #jesieńtakapiękna

Niech jesień was zachwyci!
Karolina

Dziel się pozytywną energią!
EMAIL
Facebook
Facebook
Google+
http://realizuj.eu/2015/09/30/panie-pogodynek-gdzie-ta-ciepla-jesien/
Twitter
Visit Us
PINTEREST
LinkedIn
  • Evida

    Pan Pogodynek naprawdę lubi jesień. Wystarczy spojrzeć w te oczy…. 😀

    • Te oczy jednoznacznie mówią, że jemu też jest zimno! 😀